Magic English – nowoczesna pracownia języka angielskiego

Magic English – Nowoczesna pracownia języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Wińsku 

 

Z wielką radością informujemy, że dzięki dofinansowaniu naszego projektu przez Fundację BGK z programu Moja Mała Ojczyzna 2021 w Szkole Podstawowej w Wińsku powstała nowoczesna i przyjazna pracownia do nauki języka angielskiego. Uczniowie zdobywają wiedzę w komfortowych warunkach, mogą się poczuć jak w Anglii. Na ścianach pojawiły się fototapety z widokami Londynu, sala została wyposażona w nowe meble i przeszła mały remont. Jednak główną atrakcją jest Magiczny Dywan jest to urządzenie, które tworzy interaktywną podłogę, pozwala uczyć się w ruchu, zawiera 216 gier edukacyjnych, w tym ponad 50 z języka angielskiego.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zaaranżowania nowej przestrzeni w czynie społecznym. Mamy nadzieję, że motywacja uczniów do nauki języka angielskiego wzrośnie i będą osiągać kolejne sukcesy edukacyjne.

 

Podczas uroczystego otwarcia nowej pracowni odbyły się zajęcia pokazowe i był drobny poczęstunek.

 

Projekt ,,Magic English – Nowoczesna pracownia języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Wińsku” finansowany jest przez Fundację BGK w programie Moja Mała Ojczyzna 2021