Kilka słów o naszych działaniach

Co robimy?

Nasze projekty

Nasza organizacja jest zaangażowana w liczne projekty edukacyjne i kulturalne.

Pomóż nam zebrać pieniądze na nasze cele społeczne.
Ekologia

Projekt sfinansowany przez Fundację Orlen w ramach programu Moje miejsce na Ziemi. Projekt ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej uczniów SP Wińsko i za ich pośrednictwem pozostałych mieszkańców Gminy. W ramach projektu uczniowie wezmą udział w warsztatach przyrodniczych oraz konkursach ekologicznych.

Tradycja

W ramach projektu odbyło się spotkanie łączące pokolenia. Gospodynie z Głębowic wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Wińsku przygotowali pierogi. Smaczne pierogi zostały ulepione przez masterchefów z 7a pod okiem p. sołtys Głębowic Janiny Adamus i p. Krystyny Hossy.

Kultura

Geocaching to gra terenowa, podobna do popularnych podchodów, polegająca na poszukiwaniu skrytek (tzw.keszy). Nasze Stowarzyszenie “Winsko dla Edukacji”, dzięki dofinansowaniu Gminy Wińsko utworzyło taką rowerową trasę Geocachingową. Trasa liczy 98 skrytek (keszy) w naszej gminie, a dokładnie w jej zachodniej części.

Edukacja

Projekt finansowany z środków Fundacji BGK w ramach programu Moja Mała Ojczyzna W ramach projektu powstanie nowoczesna pracownia języka angielskiego. Na ścianie pojawi się fototapeta, będą nowe meble, ławki, stoliki. Magiczny Dywan – jest to interaktywna podłoga, która zawiera 210 gier.

CHCESZ COŚ ZMIENIĆ?

Pomóż nam zebrać pieniądze na wyjazdy kulturalne uczniów SP Wińsko